Üye Girişi
ATB BİLGİ PANELİ
Mobil Linkler
ETKİNLİK TAKVİMİ
BORSAVİZYON
Borsavizyon Dergisi
ANKET
Memnuniyet Anketi
Üye Memnuniyet Anketi
SERTİFİKALAR
LİNKLER
ATB Başkanı Yavuz: Ülkenin aydınlık geleceği ve uygarlık resmi gençlerin eliyle çizilecektir

19.05.2023 / Ankara

Ankara Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Faik Yavuz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Yavuz, 19 Mayıs’ın işgal güçlerine karşı, Kurtuluş Savaşı’nın başlangıç günü olarak tarihte büyük bir öneme sahip olduğu vurguladığı mesajında, “Ülkenin aydınlık geleceği ve uygarlık resmi gençlerin eliyle çizilecektir” dedi.  
 
ATB Başkanı Yavuz mesajında şu görüşlere yer verdi:
 
Bağımsızlık mücadelesinin ateşinin yakıldığı gün olan 19 Mayıs 1919 tarihimizde ayrı bir öneme sahiptir. 103. Yılını kutladığımız bu anlamlı günün gençlerimize bayram olarak armağan edilmesinin altında çok derin anlamlar vardır. Atalarımızın kurduğu ve sanayileşme anlamında ilk tohumlarını attığı büyük Türkiye’nin bayrağını zirveye taşıyacak olan gençlerimizdir. Gençlerimizin bizi aydınlık geleceğe götüreceğine inancımız tamdır.  Geleceğin, güzel günlerin mimarı onlar olacaktır.  
 
Bu duygu ve düşüncelerle, Ulu Önder Atatürk’ün, vatanımızın bölünmez bütünlüğü, birlik ve beraberliğimizin tesisi yolunda, kurtuluş mücadelesini başlattığı bu anlamlı günün 103. yıldönümünde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlar, gazilerimizi, şehitlerimizi bir kez daha minnet, şükran ve rahmetle yâd ederiz.


Yayın Tarihi : 18.05.2023 / Okunma Sayısı : 103
İLETİŞİM
Macun Mahallesi 171. Cadde No:4 Yenimahalle / ANKARA
T : +90 312 327 00 00 (pbx)      F : +90 312 324 08 57      E-Mail : info@ankaratb.org.tr