Üye Girişi
ATB BİLGİ PANELİ
Mobil Linkler
ETKİNLİK TAKVİMİ
BORSAVİZYON
Borsavizyon Dergisi
ANKET
Memnuniyet Anketi
Üye Memnuniyet Anketi
SERTİFİKALAR
LİNKLER
TOBB heyetinin İskenderun temasları

20.03.2021 / İskenderun

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu Sayman Üyesi ve Ankara Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Faik Yavuz, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve beraberindeki TOBB heyetiyle İskenderun’a giderek bir dizi temasta bulundu.

TOBB Heyeti ilk olarak, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Fidan Dikim Töreni’ne katıldı. Burada bir konuşma yapan Hisarcıklıoğlu, geçen yıl çıkan yangınlarda ormanların büyük zarar gördüğünü anımsattı.

Yangınların ardından devletin desteği ve vatandaşların gayretiyle ağaçlandırma seferberliği başlatıldığını dile getiren Hisarcıklıoğlu, Türkiye'nin her ilinden yardım elinin uzandığını belirtti.

Aldıkları karar doğrultusunda 81 il, 160 ilçedeki 365 oda ve borsada her kişi adına fidan katkısı talep ettiklerini dile getiren Hisarcıklıoğlu, 31 binden fazla fidan bağışlandığını ifade etti.

Konuşmaların ardından 31 bin fidan toprakla buluştu.

Heyet daha sonra İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ile İskenderun Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek, buradaki kadın girişimciler, genç girişimciler, yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile görüştü.
 RESİMLER

Yayın Tarihi : 20.03.2021 / Okunma Sayısı : 107
İLETİŞİM
Macun Mahallesi 171. Cadde No:4 Yenimahalle / ANKARA
T : +90 312 327 00 00 (pbx)      F : +90 312 324 08 57      E-Mail : info@ankaratb.org.tr